Naslovna » Turniri » 2016 » Odigrano šest utakmica prvog dana Ivanić Opena

Odigrano šest utakmica prvog dana Ivanić Opena

Prvi dan Ivanić Opena je iza nas sa šest odigranih utakmica. Dvije pobjede broji poljska ekipa Reflex AZS AWF, dok po jednu broje Sovice, ženska juniorska reprezentacija Hrvatske, te u muškoj konkurenciji BHC Sesvete, Chemo Profili i Detono Zagreb.

U ženskoj konkurenciji, Sovice su s 2:1 (15:8, 12:24, 10:8) pobijedile ekipu BHC Sesveta, a poljska ekipa Reflex svladala je istu ekipu također u raspucavanju (15:21, 19:17, 7:5), a prije njih i Sovice s 2:0 (16:8, 19:18). Poljakinje su nakon 14 sati putovanja stale na teren i untaoč tome slavile u obje utakmice.

“Bila je ovo teška utakmica za nas. Sesvete su nas iznenadile s markerima, ali smo pronašle rješenje u drugom poluvremenu. Raspucavanja su uvijek lutrija, a mi smo imale tu više sreće. Jako smo sretne, putovale smo 14 sati, ali sad nismo umorne. Bile smo prije utakmica, ali sada više ne”, rekla je Karolina Peda, trenerica Reflexa.

U muškoj konkurenciji, BHC Sesvete svladale su Centro Team Sesvete rezultatom 18:4, 20:14, a Chemo Profili pobijedili su s 2:0 u setovima (20:10, 22:12) mušku juniorsku reprezentaciju Pantere. Detono Zagreb očekivano je svladao BHC Sesvete i nastavio pobjednički niz s 2:0 u setovima (20:13, 28:22).

“Prvi set smo dobili puno lakše nego drugi, drugi set smo se namučili, ali iskustvo, kvaliteta i volja presudili su u drugom setu i odveli nas do pobjede”, kratak je bio Valentino Valentaković.

Ždrijeb skupina za Europsko prvenstvo u seniorskoj konkurenciji

Još devedeset i osam dana dijeli nas od Europskog prvenstva u rukometu na pijesku. Ovog …