Ivanić open 2017 9.6.2017. - 11.6.2017.

Seniori Muški
Skupina A

Raspored i rezultati

Vrijeme Ekipa 1 Ekipa 2 Rezultat 1. set 2. set Penali
9.6. 19:00 Minden BHC Dubrava 1 : 2 10 : 22 25 : 19 10 : 12
9.6. 19:35 Detono Zagreb Chemo profili Zagreb 2 : 0 26 : 15 20 : 9
9.6. 20:10 BHC Sesvete 2 BHC Dubrava 0 : 2 14 : 25 12 : 18
9.6. 20:45 Chemo profili Zagreb Minden 2 : 1 14 : 16 17 : 16 7 : 6
9.6. 21:20 BHC Dubrava Detono Zagreb 1 : 2 19 : 16 18 : 20 4 : 9
9.6. 21:55 Minden BHC Sesvete 2 2 : 0 18 : 14 21 : 20
9.6. 22:30 BHC Dubrava Chemo profili Zagreb 2 : 0 20 : 12 18 : 10
9.6. 23:05 BHC Sesvete 2 Detono Zagreb 0 : 2 18 : 25 16 : 30
10.6. 12:10 Chemo profili Zagreb BHC Sesvete 2 2 : 0 17 : 16 13 : 12
10.6. 12:45 Detono Zagreb Minden 2 : 1 18 : 19 22 : 16 6 : 4

Tablica

Por. Ekipa Utk. Pob. Pr.pn. Por. Bod. Set razlika Gol razlika Međ. susreti
1. Detono Zagreb 4 4 2 0 8 8:2 192:138
2. BHC Dubrava 4 3 1 1 6 7:3 175:138
3. Chemo profili Zagreb 4 2 1 2 4 4:5 114:150
4. Minden 4 1 0 3 2 5:6 161:171
5. BHC Sesvete 2 4 0 0 4 0 0:8 122:167

Seniori Muški
Skupina B

Raspored i rezultati

Vrijeme Ekipa 1 Ekipa 2 Rezultat 1. set 2. set Penali
10.6. 13:55 Juniori BHC Čakovec 0 : 2 16 : 20 14 : 19
10.6. 14:30 BHC Sesvete White boys 2 : 0 11 : 10 24 : 7
10.6. 15:40 White boys Juniori 2 : 0 26 : 18 22 : 20
10.6. 16:15 BHC Čakovec 2 BHC Sesvete 0 : 2 10 : 18 14 : 16
10.6. 18:00 White boys BHC Čakovec 2 2 : 0 25 : 14 15 : 14
10.6. 18:35 BHC Sesvete BHC Čakovec 2 : 0 16 : 15 21 : 16
10.6. 19:45 BHC Čakovec White boys 0 : 2 16 : 24 14 : 18
10.6. 20:20 Juniori BHC Sesvete 1 : 2 24 : 20 20 : 22 2 : 4
10.6. 20:55 BHC Čakovec BHC Čakovec 2 1 : 2 16 : 17 20 : 14 4 : 7
11.6. 10:50 BHC Čakovec 2 Juniori 0 : 2 16 : 18 16 : 18

Tablica

Por. Ekipa Utk. Pob. Pr.pn. Por. Bod. Set razlika Gol razlika Međ. susreti
1. BHC Sesvete 4 4 1 0 8 8:1 152:118
2. White boys 4 3 0 1 6 6:2 147:131
3. BHC Čakovec 4 1 0 3 2 3:6 140:147 1-1 (3-2, 79:68)
4. Juniori 4 1 0 3 2 3:6 150:165 1-1 (2-2, 66:71)
5. BHC Čakovec 2 4 1 1 3 2 2:7 122:150 1-1 (2-3, 70:76)

Seniori Muški
Drugi krug

Raspored i rezultati

Vrijeme Faza Ekipa 1 Ekipa 2 Rezultat 1. set 2. set Penali
11.6. 12:35 Četvrtfinale Detono Zagreb Juniori 2 : 1 20 : 22 18 : 16 9 : 6
11.6. 13:15 Četvrtfinale Chemo profili Zagreb White boys 2 : 1 12 : 10 20 : 26 6 : 5
11.6. 13:50 Četvrtfinale BHC Dubrava BHC Čakovec 2 : 0 25 : 18 23 : 20
11.6. 14:25 Četvrtfinale Minden BHC Sesvete 0 : 2 16 : 25 8 : 22
11.6. 16:10 Polufinale Detono Zagreb Chemo profili Zagreb 2 : 1 18 : 19 15 : 14 7 : 2
11.6. 16:45 Polufinale BHC Dubrava BHC Sesvete 2 : 1 16 : 18 18 : 17 5 : 0
11.6. 17:55 3.-4. mjesto Chemo profili Zagreb BHC Sesvete 1 : 2 14 : 18 23 : 20 12 : 14
11.6. 19:25 Finale Detono Zagreb BHC Dubrava 1 : 2 20 : 26 21 : 16 8 : 9

Konačni plasman

Por. Ekipa
1. BHC Dubrava
2. Detono Zagreb
3. BHC Sesvete
4. Chemo profili Zagreb
5. BHC Čakovec
6. Juniori
7. Minden
8. White boys
9. BHC Čakovec 2
10. BHC Sesvete 2

Seniori Žene
Skupina A

Raspored i rezultati

Vrijeme Ekipa 1 Ekipa 2 Rezultat 1. set 2. set Penali
10.6. 15:05 Sesvete ŽKRP Kontesa Nera 0 : 2 18 : 24 13 : 20
10.6. 16:50 BHC Čakovec Sesvete 0 : 2 13 : 14 12 : 14
10.6. 17:25 ŽKRP Kontesa Nera BHC Čakovec 2 : 0 20 : 9 20 : 6

Tablica

Por. Ekipa Utk. Pob. Pr.pn. Por. Bod. Set razlika Gol razlika Međ. susreti
1. ŽKRP Kontesa Nera 2 2 0 0 4 4:0 84:46
2. Sesvete 2 1 0 1 2 2:2 59:69
3. BHC Čakovec 2 0 0 2 0 0:4 40:68

Seniori Žene
Skupina B

Raspored i rezultati

Vrijeme Ekipa 1 Ekipa 2 Rezultat 1. set 2. set Penali
10.6. 11:00 Detono Zagreb Juniorke Hrvatske 2 : 0 20 : 14 13 : 12
10.6. 11:35 Garden Juniorke Hrvatske 0 : 2 12 : 17 18 : 20
10.6. 13:20 BHC Dubrava Detono Zagreb 2 : 1 20 : 8 13 : 16 6 : 4
10.6. 19:10 BHC Dubrava Garden 2 : 0 15 : 13 19 : 16
11.6. 11:25 Juniorke Hrvatske BHC Dubrava 0 : 2 16 : 17 18 : 21
11.6. 12:00 Detono Zagreb Garden 2 : 0 26 : 14 25 : 10

Tablica

Por. Ekipa Utk. Pob. Pr.pn. Por. Bod. Set razlika Gol razlika Međ. susreti
1. BHC Dubrava 3 3 1 0 6 6:1 111:91
2. Detono Zagreb 3 2 0 1 4 5:2 112:89
3. Juniorke Hrvatske 3 1 0 2 2 2:4 97:101
4. Garden 3 0 0 3 0 0:6 83:122

Seniori Žene
Drugi krug

Raspored i rezultati

Vrijeme Faza Ekipa 1 Ekipa 2 Rezultat 1. set 2. set Penali
11.6. 15:00 Polufinale ŽKRP Kontesa Nera Detono Zagreb 2 : 0 20 : 16 21 : 16
11.6. 15:35 Polufinale Sesvete BHC Dubrava 0 : 2 13 : 14 20 : 22
11.6. 17:20 3.-4. mjesto Detono Zagreb Sesvete 2 : 1 20 : 12 16 : 18 8 : 2
11.6. 18:35 Finale ŽKRP Kontesa Nera BHC Dubrava 2 : 0 17 : 8 13 : 11

Konačni plasman

Por. Ekipa
1. ŽKRP Kontesa Nera
2. BHC Dubrava
3. Detono Zagreb
4. Sesvete
5. Juniorke Hrvatske
6. BHC Čakovec
7. Garden