Ivanić open 2016 10.6.2016. - 12.6.2016.

Seniori Muški
Skupina A

Raspored i rezultati

Vrijeme Ekipa 1 Ekipa 2 Rezultat 1. set 2. set Penali
10.6. 19:45 BHC Sesvete Centro Team Sesvete 2 : 0 18 : 4 20 : 14
10.6. 22:05 BHC Sesvete Detono Zagreb 0 : 2 13 : 20 22 : 28
11.6. 08:30 BHC Čakovec 2 Detono Zagreb 0 : 2 5 : 15 16 : 18
11.6. 09:00 Tigrovi Centro Team Sesvete 1 : 2 11 : 16 14 : 12 2 : 6
11.6. 09:30 BHC Čakovec 2 BHC Sesvete 0 : 2 9 : 16 12 : 17
11.6. 11:30 BHC Sesvete Tigrovi 2 : 0 20 : 12 23 : 14
11.6. 12:30 White boys BHC Čakovec 2 2 : 0 20 : 8 22 : 20
11.6. 16:00 Detono Zagreb White boys 2 : 1 26 : 12 20 : 23 6 : 2
11.6. 19:00 Detono Zagreb Tigrovi 2 : 0 20 : 6 30 : 10
11.6. 20:00 White boys Tigrovi 2 : 0 25 : 22 14 : 12
11.6. 20:30 Centro Team Sesvete BHC Čakovec 2 2 : 0 15 : 12 20 : 18
11.6. 22:00 White boys BHC Sesvete 2 : 1 19 : 18 14 : 24 7 : 6
11.6. 23:00 Detono Zagreb Centro Team Sesvete 2 : 0 24 : 11 20 : 14
12.6. 09:00 Tigrovi BHC Čakovec 2 2 : 1 14 : 10 12 : 13 4 : 1
12.6. 09:30 Centro Team Sesvete White boys 0 : 2 0 : 10 0 : 10

Tablica

Por. Ekipa Utk. Pob. Pr.pn. Por. Bod. Set razlika Gol razlika Međ. susreti
1. Detono Zagreb 5 5 1 0 10 10:1 227:134
2. White boys 5 4 1 1 8 9:3 178:162
3. BHC Sesvete 5 3 0 2 6 7:4 197:153
4. Centro Team Sesvete 5 2 1 3 4 4:7 112:159
5. Tigrovi 5 1 1 4 2 3:9 133:190
6. BHC Čakovec 2 5 0 0 5 0 1:10 124:173

Seniori Muški
Skupina B

Raspored i rezultati

Vrijeme Ekipa 1 Ekipa 2 Rezultat 1. set 2. set Penali
10.6. 20:55 Chemo profili Zagreb Pantere 2 : 0 20 : 10 22 : 12
11.6. 11:00 BHC Čakovec Pantere 2 : 0 18 : 12 20 : 11
11.6. 13:30 Pantere Sokol 0 : 2 12 : 28 8 : 14
11.6. 14:30 BHC Dubrava BHC Čakovec 2 : 0 20 : 16 20 : 16
11.6. 16:30 Sokol BHC Dubrava 0 : 2 19 : 20 18 : 20
11.6. 18:00 BHC Čakovec Sokol 0 : 2 22 : 27 13 : 14
11.6. 19:30 BHC Dubrava Chemo profili Zagreb 2 : 0 20 : 15 18 : 14
11.6. 21:00 Chemo profili Zagreb BHC Čakovec 2 : 0 18 : 11 21 : 17
11.6. 22:30 Sokol Chemo profili Zagreb 0 : 2 18 : 21 18 : 20
12.6. 08:30 Pantere BHC Dubrava 1 : 2 10 : 17 23 : 22 4 : 7

Tablica

Por. Ekipa Utk. Pob. Pr.pn. Por. Bod. Set razlika Gol razlika Međ. susreti
1. BHC Dubrava 4 4 1 0 8 8:1 164:135
2. Chemo profili Zagreb 4 3 0 1 6 6:2 151:124
3. Sokol 4 2 0 2 4 4:4 156:136
4. BHC Čakovec 4 1 0 3 2 2:6 133:143
5. Pantere 4 0 0 4 0 1:8 102:168

Seniori Muški
Drugi krug

Raspored i rezultati

Vrijeme Faza Ekipa 1 Ekipa 2 Rezultat 1. set 2. set Penali
12.6. 11:00 Četvrtfinale Detono Zagreb BHC Čakovec 2 : 0 22 : 20 20 : 10
12.6. 11:30 Četvrtfinale BHC Sesvete Chemo profili Zagreb 2 : 0 24 : 20 16 : 13
12.6. 12:00 Četvrtfinale White boys Sokol 1 : 2 30 : 26 16 : 20 2 : 6
12.6. 12:30 Četvrtfinale Centro Team Sesvete BHC Dubrava 0 : 2 12 : 22 14 : 23
12.6. 14:00 Polufinale Detono Zagreb BHC Sesvete 2 : 1 18 : 20 24 : 16 8 : 6
12.6. 17:30 Polufinale Sokol BHC Dubrava 0 : 2 16 : 23 18 : 20
12.6. 18:30 3.-4. mjesto BHC Sesvete Sokol 1 : 2 28 : 22 22 : 28 6 : 9
12.6. 19:30 Finale Detono Zagreb BHC Dubrava 2 : 1 26 : 22 14 : 23 5 : 2

Konačni plasman

Por. Ekipa
1. Detono Zagreb
2. BHC Dubrava
3. Sokol
4. BHC Sesvete
5. BHC Čakovec
6. Centro Team Sesvete
7. White boys
8. Chemo profili Zagreb
9. Pantere
10. BHC Čakovec 2
11. Tigrovi

Seniori Žene
Skupina A

Raspored i rezultati

Vrijeme Ekipa 1 Ekipa 2 Rezultat 1. set 2. set Penali
10.6. 19:10 Sovice Reflex AZS AWF 0 : 2 8 : 16 18 : 19
10.6. 20:20 BHC Sesvete Sovice 1 : 2 8 : 15 24 : 12 8 : 10
10.6. 21:30 BHC Sesvete Reflex AZS AWF 1 : 2 21 : 15 17 : 19 5 : 7
11.6. 15:30 Detono Zagreb Sovice 2 : 0 18 : 7 20 : 9
11.6. 17:00 Reflex AZS AWF Detono Zagreb 0 : 2 12 : 27 14 : 20
11.6. 18:30 Detono Zagreb BHC Sesvete 2 : 0 24 : 8 16 : 13

Tablica

Por. Ekipa Utk. Pob. Pr.pn. Por. Bod. Set razlika Gol razlika Međ. susreti
1. Detono Zagreb 3 3 0 0 6 6:0 125:63
2. Reflex AZS AWF 3 2 1 1 4 4:3 102:116
3. Sovice 3 1 1 2 2 2:5 79:113
4. BHC Sesvete 3 0 0 3 0 2:6 104:118

Seniori Žene
Skupina B

Raspored i rezultati

Vrijeme Ekipa 1 Ekipa 2 Rezultat 1. set 2. set Penali
11.6. 10:00 BHC Dubrava Dangerous 2 : 0 10 : 0 10 : 0
11.6. 10:30 ŽKRP Kontesa Nera BHC Čakovec 2 : 0 16 : 13 12 : 10
11.6. 12:00 Dangerous BHC Čakovec 1 : 2 11 : 14 14 : 13 1 : 4
11.6. 13:00 BHC Dubrava ŽKRP Kontesa Nera 2 : 1 18 : 6 12 : 13 8 : 5
11.6. 15:00 ŽKRP Kontesa Nera Dangerous 2 : 0 20 : 10 28 : 10
11.6. 21:30 BHC Čakovec BHC Dubrava 0 : 2 7 : 20 11 : 22

Tablica

Por. Ekipa Utk. Pob. Pr.pn. Por. Bod. Set razlika Gol razlika Međ. susreti
1. BHC Dubrava 3 3 1 0 6 6:1 100:42
2. ŽKRP Kontesa Nera 3 2 0 1 4 5:2 100:81
3. BHC Čakovec 3 1 1 2 2 2:5 72:96
4. Dangerous 3 0 0 3 0 1:6 46:99

Seniori Žene
Drugi krug

Raspored i rezultati

Vrijeme Faza Ekipa 1 Ekipa 2 Rezultat 1. set 2. set Penali
12.6. 10:00 Četvrtfinale Detono Zagreb Dangerous 2 : 0 10 : 0 10 : 0
12.6. 10:30 Četvrtfinale Sovice ŽKRP Kontesa Nera 0 : 2 8 : 19 12 : 16
12.6. 13:00 Četvrtfinale Reflex AZS AWF BHC Čakovec 2 : 0 20 : 9 24 : 12
12.6. 13:30 Četvrtfinale BHC Sesvete BHC Dubrava 1 : 2 19 : 12 12 : 13 2 : 6
12.6. 14:30 Polufinale Detono Zagreb ŽKRP Kontesa Nera 2 : 1 16 : 15 8 : 13 6 : 0
12.6. 17:00 Polufinale Reflex AZS AWF BHC Dubrava 0 : 2 14 : 18 13 : 14
12.6. 18:00 3.-4. mjesto ŽKRP Kontesa Nera Reflex AZS AWF 1 : 2 24 : 8 15 : 16 4 : 6
12.6. 19:00 Finale Detono Zagreb BHC Dubrava 2 : 1 21 : 10 14 : 19 7 : 4

Konačni plasman

Por. Ekipa
1. Detono Zagreb
2. BHC Dubrava
3. Reflex AZS AWF
4. ŽKRP Kontesa Nera
5. BHC Sesvete
6. BHC Čakovec
7. Sovice
8. Dangerous