Naslovna » Turniri » 2012 » Zagrebacka liga 2012 » Zagrebacka liga 2012 – Raspored

Zagrebacka liga 2012 – Raspored

U nastavku možete pronaći raspored za Zagrebačku ligu 2012.

 

12.5.2012 – TEREN 1

Vrijeme Oznaka Grupa Ekipa1 Ekipa2 Rezultat
9:40 m8 mA Sokol Imago Studio PA KAAK 0:2 10:18,14:16
10:20 m5 mA Chemo profili Zagreb Sokol Imago Studio 2:0 16:10,20:13
11:00 m10 mA PA KAAK BHC OLIMP 2:0 19:10,18:16
12:20 m7 mA Chemo profili Zagreb BHC OLIMP 2:0 21:18,22:14
13:40 m14 mB Sokol AKRP Zagreb 2:0 26:11,20:11
15:00 m11 mB Sokol Detono Zagreb 0:2 12:23,16:18
15:40 m18 mB Detono Zagreb AKRP Zagreb 2:0 20:14,24:11
17:00 m21 mB Kaj boo boo AKRP Zagreb 2:1 6:21,15:3,5:4
17:40 m12 mB Sokol Kaj boo boo 2:0 18:8,15:14
18:40 m16 mB Detono Zagreb Kaj boo boo 2:0 24:14,20:13

 

12.5.2012 – TEREN 2

Vrijeme Oznaka Grupa Ekipa1 Ekipa2 Rezultat
11:00 ž9 žA Detono Zagreb Chemo profili Zagreb 2:0 16:7,14:10
16:20 m13 mB Sokol KRP Nevažni

 

19.5.2012 – TEREN 1

Vrijeme Oznaka Grupa Ekipa1 Ekipa2 Rezultat
9:00 m17 mB Detono Zagreb KRP Nevažni 2:0 22:6,16:9
9:35 m9 mA Sokol Imago Studio BHC OLIMP 2:0 10:0,10:0
10:10 ž11 žA Trešnja Detono Zagreb 0:2 9:24,13:18
10:45 m2 mA BHC Dubrava Sokol Imago Studio 2:0 10:0,10:0
11:20 m20 mB Kaj boo boo KRP Nevažni 1:2 17:19,21:7,3:4
11:55 m4 mA BHC Dubrava BHC OLIMP 2:0 10:0,10:0
12:30 ž14 žA Trešnja Kontesa Nera 0:2 8:13,11:18
13:05 m13 mB Sokol KRP Nevažni 2:0 24:17,26:18
13:40 m22 mB Kaj boo boo BHC DUBRAVA 2 2:0 10:0,10:0
14:15 ž8 žA Detono Zagreb Kontesa Nera 2:0 12:10,18:5
14:50 m15 mB Sokol BHC DUBRAVA 2 2:0 26:18,18:17
15:25 ž3 žA Dubrava Kontesa Nera 2:0 15:11,10:9
16:00 ž5 žA Sokol Detono Zagreb 0:2 11:17,8:20
16:35 ž4 žA Dubrava Chemo profili Zagreb 1:2 16:15,13:14,9:8
17:10 ž18 žA Trešnjice Sokol 0:2 14:18,8:16
17:45 ž7 žA Sokol Chemo profili Zagreb 2:1 19:14,12:18,7:6
18:20 ž19 žA Trešnjice Kontesa Nera 1:2 22:18,10:26,2:6
18:55 ž2 žA Dubrava Detono Zagreb 1:2 19:18,13:20,5:8

 

20.5.2012 – TEREN 1

Vrijeme Oznaka Grupa Ekipa1 Ekipa2 Rezultat
9:00 m1 mA BHC Dubrava Chemo profili Zagreb 2:0 19:16,24:22
9:40 m19 mB Detono Zagreb BHC DUBRAVA 2 2:0 31:14,25:15
10:20 m3 mA BHC Dubrava PA KAAK 1:2 16:17,18:13,4:7
15:00 m6 mA Chemo profili Zagreb PA KAAK 2:0 24:18,21:16
15:40 ž20 žA Trešnjice BHC Dubrava 1:2 6:24,20:8,2:5
16:20 ž12 žA Trešnja Chemo profili Zagreb 0:2 9:18,8:10
17:00 ž6 žA Sokol Kontesa Nera 0:2 8:19,11:18
17:40 ž21 žA Trešnjice Trešnja 2:0 24:16,19:18
18:00 ž10 žA Kontesa Nera Chemo profili Zagreb 1:2 6:14,12:10,6:7
18:40 ž1 žA Dubrava Sokol 2:0 14:13,19:16

 

26.5.2012 – TEREN 1

Vrijeme Oznaka Grupa Ekipa1 Ekipa2 Rezultat
9:00 m23 mB KRP Nevažni AKRP Zagreb 2:1 14:17,24:12,10:4
9:35 ž15 žA Trešnja BHC Dubrava 0:2 10:18,6:12
10:10 m25 mB AKRP Zagreb BHC DUBRAVA 2 0:2 8:18,10:17
10:45 ž13 žA Trešnja Sokol 2:0 10:0,10:0
11:20 m24 mB KRP Nevažni BHC DUBRAVA 2 0:2 12:17,14:15
11:55 ž17 žA Trešnjice Chemo profili Zagreb 0:2 10:18,8:17
12:30 m27 ČF2 Chemo Profili Zagreb KRP Nevažni 2:0 29:17,24:9
13:05 ž16 žA Trešnjice Detono Zagreb 0:2 14:18,12:24
13:40 m26 ČF1 BHC Dubrava Kaj Boo Boo 1:2 16:18,20:13,6:7
14:15 ž22 PF1 Detono Zagreb Kontesa Nera 2:1 12:9,12:16,4:2
14:50 m30 PF1 Kaj Boo Boo Sokol 0:2 9:22,16:17
15:25 m31 PF2 Chemo Profili Zagreb Detono Zagreb 0:2 16:18,16:21
16:00 ž23 PF2 BHC Dubrava Chemo profili Zagreb 2:1 22:15,16:20,5:0
16:35 m32 3.mj Kaj Boo Boo Chemo profili Zagreb 0:2 16:20,14:18
17:10 ž24 3.mj Kontesa Nera Chemo profili Zagreb 2:0 26:10,15:12
17:45 m33 F Sokol Detono Zagreb 0:2 14:24,18:19
18:20 ž25 F Detono Zagreb BHC Dubrava 2:1 12:15,19:14,6:2

 

26.5.2012 – TEREN 2

Vrijeme Oznaka Grupa Ekipa1 Ekipa2 Rezultat
13:40 m29 ČF4 Sokol Imago Studio Detono Zagreb 0:0 0:10,0:10
14:15 m28 ČF3 Pa Kaak Sokol 0:2 14:20,21:22

Pročitajte i ovo

Zagrebacka Liga 2012 – Rezultati

U PDF formatu na ovoj poveznici nalaze se svi rezultati i (trenutni) poredak u grupama.