Naslovna » 2019 » Seniori bez polufinala Svjetskih igara na pijesku

Seniori bez polufinala Svjetskih igara na pijesku

Hrvatska muška seniorska reprezentacija u rukometu na pijesku nije se uspjela plasirati u polufinale Svjetskih igara na pijesku u Dohi. U četvrtfinalnom dvoboju, reprezentacija Brazila bila je bolja od naših predstavnika 2:1 u setovima.

Reprezentacija Brazila je bolje ušla u utakmicu te bez većih napora osvojila prvi set. No, naši su se pjeskaši probudili nakon toga i u tijesnoj završnici drugoga seta izjednačili na 1:1. U odlučujućem, trećem setu ekipa Brazila je bila preciznija te je naposlijetku odnijela pobjedu.

Naše reprezentativce sada očekuje borba za plasman od 5. do 8. mjesta. Već sutra, 15. listopada hrvatski će se predstavnici susresti s reprezentacijom Australije u 16:50 sati po lokalnom vremenu.

EHF Kup Prvaka: Detono Zagreb peti, sedmo mjesto za pjeskaše i pjeskašice Toyota MHC Dubrave

Pjeskaši i pjeskašice Toyota MHC Dubrave završili su EHF Kup Prvaka na sedmom mjestu, dok …