Naslovna » 2019 » Seniori u četvrtfinalu Svjetskih igara na pijesku

Seniori u četvrtfinalu Svjetskih igara na pijesku

S ukupno tri pobjede i dva poraza u grupnoj fazi, hrvatska muška seniorska reprezentacija izborila je nastup u četvrtfinalu Svjetskih igara na pijesku koje se održavaju od 11. do 16. listopada u Dohi.

U posljednjem susretu grupne faze, reprezentacija Mađarske bila je bolja od naših pjeskaša rezultatom 2:0 u setovima. No, bez obzira na taj poraz, hrvatski su predstavnici sa 6 osvojenih bodova završili grupnu fazu na trećem mjestu u skupini B i osigurali nastavak natjecanja. Prvo mjesto na tablici zauzela je reprezentacija Katra s 10 bodova, dok je drugoplasirana Mađarska imala 6 bodova kao i naši predstavnici.

U četvrtfinalu izabranici Mladena Paradžika odmjerit će snage s reprezentacijom Brazila. Taj susret je na rasporedu u ponedjeljak, 14. listopada u 17:30 sati po lokalnom vremenu.

EHF Kup Prvaka: Detono Zagreb peti, sedmo mjesto za pjeskaše i pjeskašice Toyota MHC Dubrave

Pjeskaši i pjeskašice Toyota MHC Dubrave završili su EHF Kup Prvaka na sedmom mjestu, dok …