Naslovna » 2019 » Pobjeda i poraz seniora na otvaranju Svjetskih igara na pijesku

Pobjeda i poraz seniora na otvaranju Svjetskih igara na pijesku

Hrvatska muška seniorska reprezentacija u rukometu na pijesku upisala je pobjedu i poraz na otvaranju Svjetskih igara na pijesku koje se održavaju od 11. do 16. listopada u Dohi.

U njihovom prvom nastupu dana, reprezentacija Katra bila je bolja od naših pjeskaša 2:1 u setovima. Iako su izabranici Mladena Paradžika odlično otvorili utakmicu i bez većih poteškoća osvojili prvi set, domaćini su podigli razinu svoje igre u nastavku te slavili u sljedeća dva seta.

U drugom susretu dana, hrvatski su predstavnici odmjerili snage s reprezentacijom Urugvaja. Naši su seniori dominirali u oba seta te su upisali prvu pobjedu rezultatom 2:0.

Nakon izrazito zanimljivog otvaranja natjecanja, pred našim pjeskašima su novi dvoboji. Već sutra, 12. listopada čeka ih susret s Tunisom koji je zakazan za 11:30 sati po lokalnom vremenu te dvoboj sa Španjolskom koji je na rasporedu u 16:30 sati, također po lokalnom vremenu.

EHF Kup Prvaka: Detono Zagreb peti, sedmo mjesto za pjeskaše i pjeskašice Toyota MHC Dubrave

Pjeskaši i pjeskašice Toyota MHC Dubrave završili su EHF Kup Prvaka na sedmom mjestu, dok …