Naslovna » Turniri » 2016 » Raspored juniorskog dijela natjecanja | Schedule for the junior part of the competition

Raspored juniorskog dijela natjecanja | Schedule for the junior part of the competition

Time Sign Group TEAM 1 TEAM 2 Result

08:00
08:30
9:00
9:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00 2000 M7 B Jole’s sand moles : Tigrići
15:30 2000 M1 A BHC Sesvete : BHC Čakovec
16:00
16:30 2000 M4 A BHC Čakovec : RK Zaprešić
17:00
17:30 2000 M2 A BHC Sesvete : RK Zaprešić
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
2.Subota, 18.06.2016. – Teren 3

Time Sign Group TEAM 1 TEAM 2 Result

08:00
08:30
9:00
9:30 2000 M3 A BHC Sesvete : RK Libra (02)
10:00 2000 M9 B Tigrići : Dubrava (02)
10:30 2000 M5 A BHC Čakovec : RK Libra (02)
11:00 2000 M8 B Jole’s sand moles : Dubrava (02)
11:30 2000 M6 A RK Zaprešić : RK Libra (02)
12:00 2002 M1 A RK Libra : Dubrava
12:30 2002 M2 A Dubrava : RK Libra
13:00 2000 M10 5th A3 : B3
13:30 2000 M11 3rd A2 : B2
14:00 2000 M12 f A1 : B1
14:30 2000 W2 A Sovice : RK Samobor (02)
15:30 2000 W1 A Sovice : Detono Zagreb
16:00 2000 W5 B (T2) Leptirići : RK Lokomotiva (02)
16:00 2000 W4 B Detono Zagreb : RK Samobor (02)
16:30 2000 W3 A Leptirići : ŽRK Sloga (02)
17:00 2000 W6 B ŽRK Sloga : RK Lokomotiva (02)
17:30 2000 W7 5th A3 : B3
18:00 2000 W8 3rd A2 : B2
18:30 2002 W1 A Rk Samobor : RK Lokomotiva
19:00 2000 W9 F A1 : B1
19:30 2002 W2 A RK Lokomotiva : Rk Samobor
20:00
3.Nedjelja, 19.06.2016 – teren 2

Time Sign Group TEAM 1 TEAM 2 Result

08:00
08:30
9:00
9:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00 PRIJATELJSKE UTAKMICE REPREZENTACIJE
13:30
14:00
14:30
15:00 2004 W1 A Lokosice 1 : Lokosice 2
15:30 2004 W2 A Lokosice 1 : Lokosice 3
16:00 2004 W3 A Lokosice 2 : Lokosice 3
16:30 2004 W4 F A1 : A2
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00

3.Nedjelja, 19.06.2016 – teren 3

Time Sign Group TEAM 1 TEAM 2 Result

08:00
08:30
9:00
9:30
10:00 2006 M1 A Dubrava 1 : PPD Zagreb 2
10:30 2004 M1 A Dubrava 1 (04) : Dubrava 2 (04)
11:00 2006 M2 A Dubrava 1 : RK Libra
11:30 2004 M2 A BHC Sesvete : Dubrava 2 (04)
12:00 2006 M4 B Dubrava 2 : PPD Zagreb 1
12:30 2004 M3 A Dubrava 1 (04) : BHC Sesvete
13:00 2006 M5 B Dubrava 2 : RK Metalac
13:30 2004 M4 F A1 : A2
14:00 2006 M3 A PPD Zagreb 2 : RK Libra
14:30 2006 M6 B PPD Zagreb 1 : RK Metalac
15:00 2006 M7 5th A3 : B3
15:30 2006 M8 3rd A2 : B2
16:00 2006 M9 F A1 : B1
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00

Pročitajte i ovo

EHF Kup Prvaka: Detono Zagreb peti, sedmo mjesto za pjeskaše i pjeskašice Toyota MHC Dubrave

Pjeskaši i pjeskašice Toyota MHC Dubrave završili su EHF Kup Prvaka na sedmom mjestu, dok …